Skip to main content

Muğla’dasınız!

Muğla’da tatil için bir çok bölge bulunuyor: Bodrum, Fethiye, Marmaris, Datça, Akyaka, Dalyan, Milas. Biz ise size Milas’ta bulunan Akbelen Ormanı’nı öneriyoruz. Neden mi?

Muğla Milas, akbelen ormanı

Doğanın Kalbindeki Cennet: Akbelen Ormanı

Akbelen Ormanı, Muğla’nın doğal güzelliklerinden biri ve bizler burayı korumak için buradayız. Termik santralin orman alanını genişletme girişimine karşı direnişimiz, doğanın sesini duyurmak için devam ediyor.

Akbelen Ormanı, binlerce yıldır birçok canlının evi olmuş ve doğal dengenin korunduğu kıymetli bir ekosistemdir. Bu cennet parçasını koruyarak gelecek nesillere aktarmak bizim görevimiz.

muğla milas, akbelen ormanı

Akbelen Ormanı korunmazsa yıllardır bu topraklarda yaşayan insanlar göç etmek zorunda kalacak.

Birlikte Güçlüyüz

Yöre halkı olarak, Akbelen Ormanı’nın kesilmesine karşı nöbet tutuyoruz. Dayanışma içindeyiz ve doğayı korumak için bir aradayız. Eylemimize katılarak ya da duyurarak sesimize ses katın, bize destek olun.

akbelen ormanı

117.000+ imza Tarım ve Orman Bakanlığı’na teslim edildi.

Doğanın Sesini Duyun

Akbelen Ormanı, sadece bize değil, tüm canlılara yaşam alanı sağlıyor. Ormanların, su kaynaklarının ve ekosistemlerin önemini vurgulayarak, doğanın sesini hep birlikte duyuralım.

akbelen ormanı, muğla milas

Akbelen Ormanı’nda kesim devam ediyor.

Tarihi Bir An

Bu eylem, gelecek nesillere bırakacağımız en değerli miraslardan birini koruma mücadelemizdir. Akbelen Ormanı’nın korunması için birlikte tarihi bir an yaratıyoruz.

Akbelen Ormanı’nın kesilmesine karşı durmak ve doğal zenginliklerimizi korumak için hep birlikte harekete geçelim. Eylemimize destek olun, sesimize güç verin!

akbelen ormanı, muğla milas

CENNET KALSIN

Daha fazla bilgi için:

Twitter: twitter.com/ikizkoydireniyo
Instagram: instagram.com/ikizkoy.direniyor
İmza kampanyası: change.org/akbelenedokunma

Haydi, doğayı korumak için birlikte mücadele edelim ve Akbelen Ormanı’nı hep birlikte kucaklayalım!

E-Bülten

E-posta adresinizle e-bültenimize kayıt olarak yaklaşan etkinliklerimiz, haberler, raporlarımız ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsiniz.